Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj szex után?

Miért fáj szex után?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön vesztettem el a szüzességemet, akkor nem volt semmi baj, de a tegnapi aktus óta fáj a hüvelyem, méhszájam. Nem viszket, ég, csak fáj. Szedek fogamzásgátlót és óvszert is használtunk. Ez miért lehet? Kell elmennem vele orvoshoz? Ha igen hogyan mondjam el neki a tüneteket, nagyon cikinek érzem...
2018. jún. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk a párod ne dugjon szét... többek között.
2018. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Normális, hogy fáj. Nekem az első után fél is kellett, mire rájöttem, hogy jó. Ha nincs túl sok, büdös folyásod, nem viszket, akkor nem fertőzés. Lehet, hogy nem voltál elég nedves, és kidörzsölt, főleg, ha gumit is használtatok. De ha fogamzásgátlót szedsz és nem most kezdted el szedni, akkor felesleges a gumi. Ha még az első hónapban vagy, így érthető. De a következő hónapban már nem kell.
2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt durva, egyatalan nem ereztem annak. Csak azert nem tudom mitol van mert elotte nem fajt az elso sem
2018. jún. 20. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégiscsak most vesztetted el a szüzességed. Gondolj bele eddig nem volt "háborgatva". Feszül, tágul közben. Majd elmúlik.
2018. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik egy hét után sem a fájdalom, menj el nőgyógyászhoz. A panaszaidról beszélj őszintén. Semmi ciki nincs ebben, neki ez egy természetes beszédtéma. Rákszűrésre mindenképpen menj el pár héten belül, és évente ismételd. És döntsétek el, hogyan akartok védekezni. Bőven elég vagy a fogamzásgátló vagy a gumi.
2018. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!