Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a terhesség jelei lehetne...

Ezek a terhesség jelei lehetnek vagy csak a meleg miatt van?

Figyelt kérdés
hányinger, miután felkelek az ágyból szédülök, 29napja kellett volna megjöjjön a menstruációm, csináltam 3 terhességi tesztet, 2 szerint nem vagyok az (de ez nem számít mert azóta már voltunk együtt a párommal és nem a reggeli vizelettel csináltam hanem a délutánival), 1 teszt rossz volt,nem mutatott ki semmit. Mostanában alig bírok enni, fogytam 2 kilót. Most akkor mi van?
2010. jún. 16. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elképzelhető,hogy baba lesz,ha hamar csináltad a tesztet akkor nem biztos,hogy kimutatja.
2010. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán orvoshoz kéne menned???
2010. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Esetleg csináld meg reggeli vizelettel, mivel úgy a legbiztosabb az eredmény. Vagy miért nem mész el nőgyógyászhoz? Ingyen és bérmentve - és biztosan - megmondja.


De ha ennyire nem izgat, h azóta is voltatok együtt - gyanítom védekezés nélkül - (és a fogalmazásod stílusán nem az érződik, h babát szeretnétek)...

2010. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek a mai tesztek már 1-2 napos terhességet is kimutatnak...
2010. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én úgy tudtam hogy 10nap után mutatja ki a teszt, az utolsó tesztre az volt irva amiben kettő volt hogy már 3napos terhességet kimutatja. aztán végülis nem mutatott ki semmit.

ammeg nem kivánt terhesség. megszakitásos (tudom hogy nem biztonságos, nem kell észosztás, már megkaptam másoktól)

2010. jún. 16. 21:45
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy gondoltam veszek mégegy tesztet, hogy az is negativ lesz-e és utána megyek csak el orvoshoz.. :S
2010. jún. 16. 21:46
 7/15 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a tinédzser ambulancia kedden és szerdán van nyitva... :S
2010. jún. 16. 21:47
 8/15 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy alapjárat alacsony a vérnyomásom. ez közrejátszhat hogy mindig késik a menzeszem?
2010. jún. 16. 22:06
 9/15 anonim ***** válasza:
a tinedzserambulancianak mi köze ehhez? menj el siman egy nögyogyaszhoz.
2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek a mai tesztek NEM mutatnak ki 1-2 napos terhességet!!Okos vagy....
2010. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!