Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet...

Menstruáció alatt lehet kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Ma jött meg először, le szeretnék fürdeni, de nem tudom szabad-e. Se zuhanyzónk nincs, se függöny a fürdökádnál, mindent összevizeznék, ezért kádban kell fürdenem. Ha lehet akkor hogy oldjam meg mikor kiszálok hogy lehetőleg semmit ne vérezzek össze?

2018. jún. 20. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Erősíti a vérzést a kádfürdő. Guggolva , óvatosan zuhanyozni, a falnak háttal?
2018. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kádban fürödni, de ne túl sokáig, mert könnyebben összeszedsz valami fertőzést. Anyukád is megoldja valahogy, nem?:)

A vérzést meg ne úgy képzeld el, mintha a csapból folyna, kilépsz a kádból, beteszel egy nagyobb db wc papírt oda (így ha lenne is egy-egy csepp, az sem fog semmit összekenni), megtörlöd és megtörölközöl rendesen a többi helyen. Utána csak felveszed a bugyit és berakod a betétet vagy tampont.

2018. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

KELL?! :D


Dehogy kell, fogod magad beállsz a kádba, zuhanyzol, aztán feltörölsz magad után. Ennyi... :)

2018. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Legalábbis én néha szoktam olyankor is. Nem szokott semmi véres lenni, legalábbis eddig még nem jártam úgy. De ha jönne is ki pár csepp, akkor azt simán le lehetne öblíteni egy kis vízzel.
2018. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!