Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok, februar 24....

17 eves vagyok, februar 24. -en menstrualtam utoljara. Mar akkor is csak par napig tartott, azota semmi. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
A menstruaciom napra pontos volt azota,amiota rendszerezve voltak a napjaim,, tehat mindennap egy idoben fekudtem,egy idoben keltem,napkozben redszeresen ettem. Februar ota par orakat aludtam ejszaka, egesznap hulla voltam, alig ettem..es nemtudom,hogy lehet ekkora befolyassal a menstruaciomra,de azota nem jott meg..ez elofordult mar tobbszor is ugyan ilyen helyzetben,hogy kb 2-3honapig nem jott meg,de ez mar kicsit aggaszt...szexualis egyuttletem szeptembertol aprilisig nem volt, azota van,de terhes nem vagyok! Csinaltam egy csomo tesztet,illetve semmi elojele nincs,de sajnos annak sem,hogy meg akarna jonni..most,hogy vege a sulinak,probalom vissza vinni a napjaimba a rendszeres evest,tobb alvast stb
2018. jún. 20. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Rakd helyre az életmódod, ha pedig amellett sem jön meg egy hónapon belül látogass el orvoshoz, hogy kiderítse mi áll mögötte. Viszont annál tovább szerintem ne halogasd a dolgot.


A stressz és rossz életmódbeli szokások önmagukban beletudnak rondítani.

Az enyémet is meghülyítette, van hogy időben megjön van hogy 40-50 napra pedig se szervi se hormonális bajom.

2018. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!