Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogámzásgátló szedése alatt...

Fogámzásgátló szedése alatt korábbi menstuáció, mint általában, az normális?

Figyelt kérdés

Két és fél éve szedek fogamzásgátlót és a fogamzásgátló szedése alatt a ciklusaim eddig mindig nagyon szabályosak, 28 naposak voltak. Ma viszont megjött, pedig csak vasárnapra vártam. Az utolsó szemet kedden szedtem be, mint mindig.

Ez normális, hogy ilyen korán (a 25. nap után) megjön?



2018. jún. 21. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése során nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés, ami a szünetben kezdődik. A fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű 28 napos ciklust hoz létre mű vérzéssel (megvonásos vérzés). Normális, hogy most jelentkezett a vérzés. Az a lényeg, hogy a szünetben kezdődjön.
2018. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már régóta szeded, megváltozhat, hogy mikor jelentkezik a megvonásos vérzés. Az a lényeg, hogy a hetedik nap végéig elkezdj vérezni, nem baj az se, ha előbb.
2018. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hogy ha valakinek rendezetlen a ciklusa, akkor szoktak felírni fogamzásgátlót... egy idő után megváltoztatja a ciklust, legjobb tudomásom szerint, ha valamit rosszul tudok javítsatok ki
2018. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem normális
2018. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon normális ez krédező.fogamzásgátlo,leállitja ma nestruáciodat
2021. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!