Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van újfajta megoldás a hüvelyg...

Van újfajta megoldás a hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szenvedek viszketéssel, nőgyógyászhoz többször visszamentem, felírt kúpot, krémet, gyógyszert. megfelelően beszedtem, nem használt semmit. Betétet használok másfél éve, borzalmas meg tudnék halni olyan undorító, de azt javasolta az orvos hogy azt használjam, valószínűleg visszatérek a tamponhoz. Szóval ez sem lehet a probléma oka, párom is kapott már gyógyszert amit együtt szedtünk. Az immunrendszeremmel minden rendben a háziorvos szerint. Kivizsgáláson is voltam a viszketésem miatt, nem találtak semmit. Tudna valaki ajánlani valamit erre a problémára ? Abszolút nem eszek élesztőt tartalmazó ételt. Gyümölcsöt, zöldséget, halat, néha sajtot eszek és körülbelül ennyi. A házi praktikák beválhatnak ? sok pénzt elköltettem a szüleimmel feleslegesen, ami bosszant. ami legjobban érdekel az az, hogy melyik grapefruit mag csepp az ami megfelelő lehet ha meg akarom tartani az immunrendszerem megfelelő működését? a teafaolaj közül melyik az a fajta amelyiket használhatok hígítva belsőleg probiotikus joghurttal? reggelire igyak kefírt vagy ilyesmiket? pls help.

2018. jún. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél natúr élőflórás joghurtot és egy fecskendőt. Szívd fel és nyomd be a hüvelyedbe. Lehet csak a pH-dat kell rendbe tenni.

Ha tényleg nem talált semmit az orvos akkor stressztől is lehet.

2018. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki vett kenetet, vagy csak hasraütve irkálja fel az újabb gyógyszereket?
2018. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
minden alkalommal szinte vett kenetet :) mikroszkóp alatt megvizsgálta előttem. nem olcsó mulatság, ezért bosszantó. köszönöm a válaszokat, remélem sikerül helyreállítani ha netán ez a gond.
2018. jún. 21. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért lettem lepontozva? Komolyan már segytséget se lehet itt nyújtani?
2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom ki ön, az első vagy második kommentelő de ment az első két kommentelőnek a hasznos like.
2018. jún. 22. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyflóra helyreállítást végeztél valahogy? Leginkább tejsavas-probiotikumos hüvelykapszulával/tablettával? Mert azt folyamatosan kellene, amíg fennállnak a tünetek és még utána 3 hétig. Szerintem a Gynophilus és a Vagilact-Q elég jók, az előbbi naponta kétszer is alkalmazható és nem folyik ki úgy utána mint a Vagilact. Plusz szájon át szedendő probiotikumot is jó szedni, mert ezek valami nem kiismert módon támogatják egymást. A tamponnak van egy jó modern alternatívája, az intimtölcsér, Rossmannban kétféle márkát is lehet kapni 2-3 méretben.
2018. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a tölcsért már nézegettem de még nem próbáltam ki. köszönöm a választ ! megpróbálom amit írtál.
2018. jún. 28. 09:17
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha viszket akkor próbáld ki a sós ülő fürdőt 2-3 marék sót szórj egy lavorba vagy valamilyen tárgyba amibe bele tudsz ülni engedj rá kevés meleg vízet annyira meleget hogy nehezen de bele bírj ülni.Addig ülj benne ameddig teljesen ki nem hűlik a víz . után csak töröld meg törölközővel nem kell leöblíteni.


Nekem ez be szokott válni mert érzékeny vagyok a pláza mosdóiban összeszedett bacikra . meg lehet ismételni egymást követő napokon

2018. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!