Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan érzés mintha vizelnem...

Olyan érzés mintha vizelnem kellene?

Figyelt kérdés
Már vagy négyszer volt vizeletvizsgalatom, voltam urologusnal és nodokinal is. Minden negatív. Mégis gyakran előfordul hogy vizelés után még egy ideig úgy érzem hogy kéne, pedig nem jön semmi ki. Ilyenkor a húgycső és a huvelybemenet közötti rész tapintásra érzékeny. Másnak is van ilyen? Mitől lehet ????
2018. jún. 22. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy Bepanthen kenőcsöt a patikában. Ne a krémet, a kenőcsöt. Ezzel kenegesd magad ott, ahol érzékeny. D-Mannóz nevű készítmény megoldja a problémádat. Netről is tudsz rendelni. Ez egy cukormolekula, ami teljesen mellékhatás mentes, de az E colit megköti, és kiüríti a hólyagból. Így a gyulladás, és az inger megszűnik.
2018. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évekig szenvedtem hasonló tünetektől és nálam is többnyire negatívak lettek a vizelettenyésztések.Sokat olvasgattam erről a neten és szerintem húgycsőgyulladásom volt.Az fertőzés nélkül is kialakulhat.Most újra vannak ilyen panaszaim és kiderült,hogy streptococcus baktérium van a hüvelyembe és valószínű az okozza a tüneteket.De hüvelyszárazság és chlamydia is okozhat vizelési panaszokat.
2018. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jövőjét hétfőn megyek nőgyógyászhoz rákszűrésre, majd ott ràkérdezek. Streptococcus fertőzésem nekem is volt, de antibiotikumot kaptam rá és a tünetek el is múltak. Remélem nem abból maradt vissza ez a kellemetlenség.
2018. jún. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!