Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elájultam a nőgyógyásznál és...

Elájultam a nőgyógyásznál és most annyira szégyenlem magam hogy én oda soha többet nem megyek. Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Nagyon erős a vérzésem és úgy nyúkált oda én meg elájultam.

20vagyok


2018. jún. 22. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég, dehogyis ciki! Menj másikhoz, ha Pesten kell, ajánlok privátban. Erős vérzésre szedj sok C vitamint, valamit használ.
2018. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Máskor olyankor menj, amikor nincsen meg

a vérzésed

2018. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A vérzésem miatt sokszor ájultam már el. Egyszer a saját apám szedett össze otthon a mosdóban, miután lefordultam a WC-ről. Egyszer egy hotelben voltam szállodalátogatás órán, és eldőltem a lobbiban, miközben a tulajdonos beszédet mondott... Többször a barátom kapart össze a folyosón vagy a WC-n, egyszer az anyukája pont hazáért. Nincs ebben semmi ciki. Emberek vagyunk, néha nem boldogulunk egyedül.
2018. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Muszáj volt menni. 9. napja vérzek és erős
2018. jún. 22. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem ciki! Legalább látta az orvos, hogy tényleg van bajod, és komolyan vesz.
2018. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki. Nyugodtan vissza mehetsz ugyanahoz az orvoshoz. Na meg most komolyan, egy dokiról van szó, egész nap beteg, panasszal érkező emberek között van, nem lepődik meg azon ha valaki rosszul lesz.

Ájultam már el vérvételnél, szájsebészeten és orvosnál sorakozva is. Soha nem éreztem cikinek. Ha az ember rosszul van ilyenekkel jár.

2018. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

És annak ellenére megvizsgált hüvelyi uton? Ilyet még sosem hallottam. Általában ilyenkor csak ultrahangozzák a hasat kivülröl, illetve ajánlanak gyogyszereket. Ajánlom egyébként a pásztortáska teát, nálunk bevált erös vérzés csillapitására.

Egyébként az orvosok olyan sok mindent átéltek már, hogy ezt csak te érzed cikinek, nem kell ettöl orvost váltanod, de te tudod.

2018. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Szedjél vasat, legyengültél az erős vérzés alatt.

Nem ciki az ájulás, nem tehetsz róla. A vérveszteség is hozzájárult. Az ájulás is csak téged igazolt, hogy nem mentél feleslegesen!

2018. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs mit szégyellned ezen, egyáltalán nem ciki. Én is voltam már így orvosnál, sajnos rengetegszer, mert nem jövünk rá a folyamatos vérzés okára (pedig még csak 28 éves vagyok). Én is mindig kellemetlenül érzem magam, pedig nem kell. Korábban én is elájultam, volt amikor panikrohamot kaptam. Műtöttek is vérzés alatt többször. Akkor ráadásul nem is csak egy orvos volt ott. Időközben jóban lettünk a nőgyógyászommal és rákérdeztem, hogy őszintén mondja meg, hogy nincs ebben semmi undorító, nem gondol arra, hogy mi a szarert választotta ezt a pályát. És azt mondta, hogy nem. Neki ez teljesen természetes. De hozzá tette azt is, hogyha pl a vérző füllel vagy sérült szemmel kellene valamit kezdenie, akkor elájulna. Ilyeneket még tv-ben sem bír megnézni. De vérző hüvely, szülés, hasi műtét egyáltalán nem zavarja. Ők is emberek, és megertik, hogy a vérzés kimerített, a szituáció zavart és a kettő együtt ájuláshoz vezetett. Nyugodton menj vissza, nem fognak emiatt rossz szemmwl nézni rád.
2018. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!