Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba tünetei elmúltak...

Hüvelygomba tünetei elmúltak magatól?

Figyelt kérdés

Tipikus hüvelygomba tüneteim voltak, viszketés, égő érzés, fájdalmas vizeles. Mivel kicsit félek a nőgyogyásztól, úgy voltam vele hogyha a canesten combi nem segít, akkor elmegyek hozzá. De közben megjött a menstruációm és akkor eldöntöttem hogy ha vége a menstruációmnak akkor tényleg canesten combi és ha nem használ akkor nőgyógyász. De a menstruációm végével a hüvelygomba tünetei is elmúltak, màr nem viszket nem fáj csak sűrűbb fehér folyásom van.

Próbálkozzak még canesten hüvelytablettával hatha csak enyhültek a tünetei a gombának?

Nőgyógyászhoz tényleg csak ha ez se segít akkor szeretnék fordulni.



2018. jún. 23. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, vegyél vizel oldatokhoz indikátort (PH-csíkot)!

Neten megvan, hogy hüvelyváladék PH-jának milyen tartományba kell esnie.

Ha az jó, akkor nincs fertőzés és helyre fog jönni magától.

Egyébként Youtube: GNM hüvely

stb., és van rá egy az esetedre stimmelő magyarázat.

A méhrákról szóló videót kell meghallgatni, abban van ez is.

2018. jún. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* vizeS oldatokhoz
2018. jún. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmúlhatnak átmenetileg, de attól még ott van az, csak tünetmentes. Egyszer nekem is volt, írt fel a doki kúpot, és direlt kihangsyozta, h lehet, h 2-3 nap után úgy érzem, h elmúlt, de akkor is fel kell használni az összes kúpot, mert kell, h legyen még bent hatóanyag, mert csak akkor pusztul el a gomba teljesen. Ha nem teszem be mind, akkor pár hét múlva ki fog újulni. Nagy harc volt, de megcsináltam, és teljesen elmúlt, és nem is volt azóta ilyen problémám.
2018. jún. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A menstruációval csökkenhetnek a tünetek, de nem feltétlenül múlik el a fertőzés. Egyszerűbb lenne egyből dokihoz menni, mint otthon kúrálgatni magadat ransom cuccokkal.
2018. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van. Lehet, hogy most úgy érzed, helyrejöttél, de a ciklus során folyamatosan változik a hüvely ph-ja (egy bizonyos tartományos belül persze) és könnyen lehet, hogy a következő menstruációd előtt megint előjön majd.
2018. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!