Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell tovább aggódnom? Trichono...

Kell tovább aggódnom? Trichonomas, Bakteriális vaginózis

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos az én történetem úgy kezdődik hogy elementem nőgyógyászhoz aki megállapította hogy trichonomasom van(Egyértelmű panaszaim voltak) felírt nekem Klion D-t es Klion tablettát kettőnknek ezt be is szedtem/szedtük végig mikor már úgy éreztem rendben voltam együtt voltam a párommal (1 hónap után) az aktus alatt szinte semmit sem tapasztaltam( Azon kivűl mikor feljebb emelte a lábam mintha "elszakadt" volna bennem valami pici fájdalmat éreztem) végén viszont pecsételő vérzésem volt akkor nem tulajdonítottam neki nagy figyelt gondoltam tuti rég voltunk együtt és emiatt.. (Fogamzásgátlót szedek , elég stresszes időszakon vagyon túl) ez egy szombati napom volt... Aztán hétfő mikor wcre mentem a papíron sárgás viszont ahogy felnyúltam tejszerű keserű, savanyú szagu folyásom volt... Kedden visszamentem akkor az orvos bakteriális vaginózisra írt fel nekem Fluomizin kuppot nekem és a páromnak Travocort krémet... (Tegnap használtam el az utolsó kuppot)


A vérzés lehetett a bakteriális vaginózistól? Valamint ha ugy látom hogy nem javult illetve van még ilyen folyásom kezdjem el attol a hüvelyflóra vissza állító kuppot szedni?


Még mindig mintha lenne sárgás folyás mint a fenti de nem tudom hogy ez már a kup maradéka vagy sem...


Rákszűrésen márciusban voltam rendben volt a leletem.



2018. jún. 25. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy nem javult, nem az igazi még, akkor menj vissza az orvoshoz. És addig ne szexeljetek.

Nekem egyszer volt ilyen, hogy nem akart elmúlni. Csak akkor múlt el, amikor a párom is elment orvoshoz, vettek tőle kenetet és ő is kapott gyógyszert. Nem az enyémet kellett szednie, hanem neki külön írt fel az urológus.

Szerintem ez nem jó, ha neki is a nőgyógyász mondja meg, hogy mit szedjen. Menjen el urológushoz.

2018. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta nem szexeltünk csak akkor az egy alkalommal közte... Kenetet nem vett tőlem egyik orvos se.
2018. jún. 25. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig a legbiztosabb, ha tőled is, és tőle is vesznek kenetet.

Persze egy-egy ilyen ismertebb fertőzést a dokik már ránézésre is felismernek. De ha vissza-visszatér, akkor nem árt a kenet.

2018. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp visszamegyek az orvoshoz...Most attol eltekintve elkezdem a hüvelyflóra visszállító kuppot szednem hátha kicsit javít a helyzetemen.. De már minden higéniai előírásta odafigyelek.. és semmi
2018. jún. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!