Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2,5 éve szedem kb a lyndinette...

2,5 éve szedem kb a lyndinette fogamzásgátló tablettám, most viszont nem jutottam el időben a receptért hogy kiváltsam? .

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön hagytam abba ( annyi még volt itthon) és azóta nem szedtem, most így megint meg jött! Mivel ma így megint meg jött, el kezdhetem e az új adagot, válthatok e gyogyszert? Vagy inkább várjak egy hónapot?

2018. jún. 25. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy kicsit zavaros. Váltani szeretnél gyógyszert? Azt a tablettamentes hét után, a 8. napon megteheted.
2018. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Váltani szerettem volna de azt mondta az orvos inkább maradjunk ennél a gyógyszernél egyenlőre. Úgy hogy maradt ez. Múlt hét második felében maradt ki gyogyszerem, és most így mivel nem tudtam abba a 3-4 napba szedni, újra meg jött. Hogy be szedhetem e ma akkor ? Igazából ez volt a leglényegesebb
2018. jún. 25. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha, már értem. Mivel nem kezdted el időben, nem leszel védett az első 2 hétben, ezért használjátok óvszert. De elkezdheted szedni, csak eltolod a 21 napot, máskor fog jelentkezni a megvonásos vérzés.
2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2018. jún. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!