Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen mit tegyek?

Hüvelygomba ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tűz piros, ég, viszket, fáj, enyhe folyásom is van. Bár az mindig, már évek óta.

Egy éve voltam orvosnál, ő felírt egy csomó gyógyszert, mégsem múlt el szerintem azóta sem rendesen. Időszakosan néha-néha jobb, de havonta felbukkan a probléma. Kb menstruáció előtt.

Canestent próbáltam itthon, egy hétig jó volt, aztán visszatért.

Annyira viszketek, hogy már megőrülök.

Nincs lehetőségem elmenni most orvoshoz. Valamilyen házi, bevált gyógymódot tudnátok ajánlani?

20 éves vagyok, és még szűz. Volt már barátom, de utólag visszagondolva, lehet emiatt nem feküdtem le vele, mert mindig nagyon piros ott lent.


2018. jún. 26. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elég a gombaölő használata,vissza is kell állítani a normál ph-t,tejsavas kapszulával.
2018. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:

+ érdemes csökkenteni a cukorfogyasztást, főleg menstruáció előtt ha akkor szeret kijönni. A gomba imádja a cukrot.

Aztán keress valami más dokit.

2018. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
candida diéta, sok megszorítással jár, de amíg eteted a gombákat nem fog elmúlni semmilyen gyógyszertől.
2018. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos,hogy gombás van?Csinált az orvos tenyèsztèst?Lehet bakteriális fertőzésed van,amit más módon kell kezelni!
2018. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha viszket akkor próbáld ki a sós ülő fürdőt 2-3 marék sót szórj egy lavorba vagy valamilyen tárgyba amibe bele tudsz ülni engedj rá kevés meleg vízet annyira meleget hogy nehezen de bele bírj ülni.Addig ülj benne ameddig teljesen ki nem hűlik a víz . után csak töröld meg törölközővel nem kell leöblíteni.

Nekem ez be szokott válni mert érzékeny vagyok a pláza mosdóiban összeszedett bacikra . meg lehet ismételni egymást követő napokon

2018. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!