Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mit tegyek? Rettenetesen...

SOS! Mit tegyek? Rettenetesen félek.

Figyelt kérdés

A menstruációm 3 napja késik, de már fel vagyok puffadva és görcsölök,szóval valószínűleg hamarosan megjön. A mai nap folyamán a bal mellemben egy csomót találtam, ami érintésre nagyon fájdalmas. Eddig ilyen soha nem volt,csupán menstruáció előtt mindkét mellem kissé megduzzadt és érzékennyé vált. Lehet ez a "csomó" a menzesz miatt is? Nagyon megijedtem amikor ráleltem, valakivel törtènt már esetleg hasonló?


16L



2018. jún. 28. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet nem is szokott néha
2018. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Így nyugodtabban fogok aludni ma éjszaka☺Ezek szerint aggodalomra semmi ok? Már meg voltam ijedve hogy mi van ha valami súlyos...
2018. jún. 28. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem túlaggódod a dolgot és hipochonder vagy. Hagyd, majd elmúlik magától, ha nem, menj el orvoshoz, de ha fáj,akkor pláne nem lehet veszélyes a dolog. Nekem is volt már ilyen.
2018. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!