Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam, barnáztam de nem...

Fáj a hasam, barnáztam de nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy szokott lenni, hogy minden hó 26-án jön meg, és előtte szoktam barnázni 2-3 napot. Most viszont 26-án kezdtem el barnázni és még azóta sem jött meg, de közben szokott görcsölni a hasam. Ez most bajt jelent, vagy csak még nem állt be rendesen és ezért van ez? Mert még egy éve sincs hogy először megjött. 16/L
2018. jún. 30. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az első pár évben ez normális, ne aggódj. Ha már görcsöltél és barnáztál, biztos meg fog jönni. De az is lehet, hogy ez most ennyi volt, ilyen is előfordulhat. Nekem volt olyan a legelején, hogy 46, aztán 25 napra jött meg. Szóval még normális, ha valami ilyen történik. Nekem 3-4 év kellett, mire úgy, ahogy pontos lett.


L/20

2018. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De lehet terhesség is. Mert aki védekezés nélkül dug, annak előbb-utóbb besikerül a gyerek.
2018. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!