Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha balesetveszélyes...

Mit tegyek ha balesetveszélyes vagyok menstruáció alatt? Vezetek.

Figyelt kérdés
Ma autóval egy kicsit nekimentem egy parkoló autónak, néhány hónapja egy egy udvarból az utcára kihajtó autó ütött el biciklizés közben és elötte levö hónapban ugyanez az eset volt! Munkám során napi szinten vezetek, 30-100 km-t. Mindig egy nappal menstruáció elött történtek ezek a balesetek mert pontosan érzem, megváltoznak a hormonjaim, az agyanban érzem, hogy jön a hullám éd nem tudom ezen segiteni. De már látom, hogy ez mekkora probléma. Szerencsére a parkoló autónak nem lett nagy baja, az enyémnek kicsit nagyobb de nem vészes. Amikor biciklivel ütöttek el nem az én hibám volt, mert egyik alkalommal az autós mobilozott, másik esetben sem figyelt oda az autós de legalább én szoktam figyelni kivéve ha ilyen hülye állapotban vagyok mint most. A főnökömnek hogy magyarázzam el, hogy miért történt ez munkába menet? Szerintetek megmondhatom neki, hogy vannak bizonyos idöszakok, amikor sokkal dekoncentráltabb vagyok? Félek igy vezetni.. Egyébként még ilyen dolog nem történt velem ès súlyosabb vagy kisebb sem. Nagyon oda szoktam figyelni vezetés közben elsösorban mert kissé félek is vezetni habár régóta csinálom.
2018. jún. 30. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!