Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késett már valakinek úgy,...

Késett már valakinek úgy, hogy sem betegség, sem terhesség, sem bármilyen egyszerű tényező nem kavart be?

Figyelt kérdés
Egyszerű tényező alatt gondolok hízas/fogyás-ra,napszakok felcserélésére, stressz,barmi... tehát hogy késett,aztán 1 hétre rá vagy ilyesmi megjött, de azóta sem tudod mitől késett, csak így jött össze?

2018. júl. 2. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel nem vagyok gép. 1x 2 héttel hamarabb jött meg. 1x pedig kimaradt egy vérzés, és akkor jött meg, amikorra már a következőt vártam. Nincs ezzel semmi baj, évente 1x belefér.
2018. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
persze hogy Volt. Nem vagyunk robotok, szóval elöfordulhat az ilyen. Söt az is hogy esetleg egy hónap kimarad. Ha egyszeri alkalom Volt, akkor semmi gond ;)
2018. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Már kb egy hete esélyes kéne legyen hogy megjön, de semmi sehol. Tüneteim vannak,pici mellérzékenység és néhai "mindjárt megjön" érzés, de úgy gondolom ezeket már inkább benedekem magamnak. Baba nem lehet a dologban,védekezünk mindig és nem történt baj,mégsem jön meg. Azért még reménykedem,hátha.:)
2018. júl. 2. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Bemesélem*,bocsi
2018. júl. 2. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ovuláció után jön az erős melegedés fronttal, akkor mindig kapok egy plusz hetet.
2018. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk most ovu után épp egy hűvösebb front jött. Addig dögmeleg,utána hűvös. :))) mondjuk gondolom ez is bejátszhat.
2018. júl. 2. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb 13 és 17 éves koromban rendszeres volt az ilyen, volt h 2 hétre is megjött.

Aztán beállt magától.

Semmi bajom nem volt.

2018. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. júl. 2. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nemrég. Fogalmam sincs mitől. 2-3 hét késéssel megjött, de addigra már nagyon ideges voltam.
2018. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!