Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami nagyobb bajom?

Lehet valami nagyobb bajom?

Figyelt kérdés
Nyaralás előtt egy hónappal bakteriális hüvelyfertőzésem volt, mindent annak rendjén csináltam, amit a nőgyógyászom elmondott, irt fel nekem hüvelytablettát, és el is múlt a baj. Most nyaraláson újra visszatért a problémám, a sós tengervíz után elkezdtem érezni hogy van valami baj. A szex pedig nagyon fájt. Még van egy hét míg itt leszek külföldön, és értelemszerűen itt nincsen lehetőségem orvoshoz menni. Lactofeel hüvelygélt használok, ég segít túlélni egy napot. Mi tévő legyek?

2018. júl. 2. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál dokihoz menni? Külföldön is van orvos.
2018. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nincsen alkalmam orvoshoz menni
2018. júl. 2. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép napot, így látatlanban sajnos nem tudok segíteni, de amint van rá mód keresse fel a nőgyógyászát.Ha van rá lehetősége írasson fel Antibiotikumot.

Üdvözlettel: László - dr.med.

2018. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!