Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön ki darabokban az...

Miért jön ki darabokban az előző este felhelyezett canesten hüvelytabletta másnap délután környékén?

Figyelt kérdés
igy is használ?
2008. nov. 1. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Így is hat, ne aggódj. csak helyezd fel este, amennyire tudod és nem fáj.
2008. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3nap használat után megjött a mensim.ha elmúlik folytassam tovább?gondolom mensi alatt nem lehet.
2008. nov. 1. 13:26
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2008. nov. 1. 13:27
 4/7 anonim válasza:
100%
én azt hiszem az alatt is használtam, éjszaka nem olyan vészes.. mert ez ugye kúraszerű, gondolom, ha kivitelezhető, célszerűbb nem megszakítani (nem az első válaszoló vagyok)
2008. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Azért mert a hüvelyben lévő melegtől és a nedvességtől feloldódik és ahogy mozogsz úgy kipréseled magadból.

Ha este helyezted fel akkor így is használ, mert akkor elegendő mennyiségű gyógyszer szívódik fel, ha nap közben helyezted fel akkor biztosan nem olyan hatékony!

A menstruáció után már nem biztos hogy szükséged lesz rá, hisz a vérzés önmagában is tisztítja a hüvelyt.

Menstruáció alatt én tuti nem használnám, mert biztosan nem tud felszívódni annyi hatóanyag, ami segítene az eredeti fertőzésen így csak elpazarlod a kúpokat.

2008. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még Canesten hüvelytablettát nem használtam, fogamzásgátlás miatt hüvelykrémet használok, és az is ürül belőlem még másnap estefelé is. Mondjuk én örülök neki, addig is öli az esetleg megmaradó hímivarsejteket.
2008. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok, lenyomtam véletlenül a "válasz küldése" gombot mielőtt befejeztem volna... Lényeg, hogy én is megkérdeztem, és így van rendjén a dolog.
2008. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!