Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez a barna folyás?

Mitől van ez a barna folyás?

Figyelt kérdés
Már kb másfél hete tart és azelőtt 1 nappal kezdődött mielőtt meg kellett volna jönnie, de nem jött meg, hanem helyette ilyen barnás folyás van. Minden nap csak egy kicsi jön, tehát egy tisztasági betét elég, de gondolom ez nem normális hogy másfél hete tart. Mitől lehet?

2018. júl. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 hétnél tovább tart, menj el nőgyógyászhoz.
2018. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy most fogok elutazni 1 hétre
2018. júl. 4. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha az utazás után se múlik el, akkor menj.
2018. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben akkor majd elmegyek.

De addig van valakinek valami ötlete hogy mitől van? (Nem élek nemi életet)

2018. júl. 6. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg az lehet a stressztől pl.: ha most utazol, akkor ráfeszülhettèl arra, hogy jöjjön meg addig (èn már nem egyszer jártam ìgy ès persze nem jött meg). Lehet bizonyos gyógyszerek szedèse miatt is. Hirtelen testsùlyváltozás miatt vagy komoly fizikai igènybevètel miatt (sport), de lehet akár ciszta is vagy bármilyen hormonális problèma. Szerintem meg fog jönni hamarosan. Igyál cickafark teát! ;)
2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aznap mikor utaztam haza meg is jött! Lehet tényleg a stressztől volt a barna folyás.
2018. júl. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!