Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 44 evesen lett rendszertelen...

44 evesen lett rendszertelen a mensim. Voltam dokinal minden ok, eredmény p1. Megis akkor mitől lehet? Kizart h elkezdődött a valtozokor, azt állítja.

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed is rendben van? Hormonszintjeid is? Egyéb betegséged van-e? Túlsúlyod van-e? Vagy nem vagy-e túl sovány?
2018. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tavaly nézték a pajzsmirigyem akkor jo volt. Hormonszintet nem néztek. Túlsúly nincs. 56 kg vagyok 160 cm
2018. júl. 5. 05:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy rendszertelen h van h 2-3 hetre jön 😢
2018. júl. 5. 05:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hormonszintet kéne nézni.
2018. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haziorvos is adhat ilyen vervetelre beutalót?
2018. júl. 5. 20:50
 6/8 Flagstaff ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, ráadásul én csak 38 voltam, mikor elkezdődött. De végül mégis változókornak bizonyult. Hormonszinthez elvileg a nőgyógyász ad beutalót.
2018. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És meddig tartott a folyamat a valtozokorhoz?
2018. júl. 9. 04:48
 8/8 Flagstaff ***** válasza:
Bocs, nem láttam a kérdést. Most 42 vagyok, néha még "megjön", de nagyon kevés (kb. egy tisztasági betétnyi naponta) és nagyon rendszertelenül: idén eddig 5 alkalmon vagyok túl, de ebből 3 még február végéig lezajlott. Mostanában kezdődnek jobban a testi változások, hasam hájasodik, pedig mindig inkább popsira híztam, ingerlékeny vagyok, néha éjszakákat nem alszom, máskor meg napokon át 10-11 órákat is... Szerintem, ha nem ragaszkodsz a nehézségekhez, csináltass hormonszintet akár magánban, és kérj hormonpótlást. Kicsit növeli a rák kockázatát, de ha rendszeresen ellenőriznek, nem lesz gond. És valljuk be, elég gáz így natúrban.
2018. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!