Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam alja? Mitől...

Miért fáj a hasam alja? Mitől van?

Figyelt kérdés

Kb 15 perce kezdett elég erősen fájni a hasam alja jobb oldalt nem hiszem,hogy menzesz sőt biztos mivel 4 napja múlt el.De nagyon fáj.Mintha szurkálnának belülről.

Mostanában puffadok és fáj a hasam vagy épp a fejem.Folyton fázok.

Eléggé fáj de azért még nem mondanám,hogy elviselhetetlen de nem tudok elaludni tőle.

Mitől lehet ez?

18/l



2018. júl. 5. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor szokott pont így fájni, de neked akkor gondolom most még nem lehet, vagy te tudod...
2018. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon fáj :( mintha széttépnének belülről
2018. júl. 5. 03:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Még azóta is fáj :( aludni sem tudtam :(
2018. júl. 5. 07:28
 4/6 A kérdező kommentje:
még mindig alvás nélkül :( orvoshoz nem tudok menni.
2018. júl. 5. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Gyulladás is lehet.
2018. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és vegyél be egy fájdalomcsillapítót, tegyél meleget a hasadra (pl egy mele vizes palackot vagy forró vizet engedj konyharuhára) és húzd fel a lábaidat. De próbálj meg orvoshoz menni. Nekem akkor volt ilyen fájdalmam amikor be volt gyulladva a méhem és a petefészkeim. A falat le tudtam volna kaparni.
2018. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!