Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, hogy meg sem érzem a...

Van, hogy meg sem érzem a menzeszem most pedig nagyon erős fájdalommal jár. Ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lassan 5 éve menstruálok. Volt amikor már orvoshoz kellett mennem annyira erősek voltak a görcseim, volt amikor abszolút nem fájt. Ma hajnalban nagyon erős fájdalomra keltem, remegtem, sírtam, hányingerem volt. Vettem be fájdalomcsillapítót, nagy nehezen enyhült annyira, hogy vissza tudjak aludni. Még egy kicsit aludtam, mikor felkeltem, szintén fájdalomra keltem, viszont most sokkal enyhébb. Az alhasam fáj nagyon, illetve kétoldalra nyílal. Még nem jött meg, de most a napokban várható. Amit most érzek még az is túlszárnyalja az eddigi fájdalmakat.

Normális, hogy most ennyire fáj? Van valami a gyógyszereken kívül amivel enyhíthetem? Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 5. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nőgyógyász.
2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Injekció enyhitheti a fájdalmat.Multkor nekem is erősebb volt,tovább tartott 7 napig görcsöltem kisebb nagyobb szünetekkel.Azota szerencsére ninden jó, nálam húgyuti fertőzés okozta.
2018. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nemrég volt nőgyógyászati és ultrahangos vizsgálatom. Azt mondták akárhogy keresgélnek nincs semmi kóros elváltozás

Az esetek kb 90%-ban valóban nem normális a túlzott görcs, de van amikor tényleg ennyire fáj. Ezt mondták.

Most enyhült a fájdalmam.

2018. júl. 5. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esetek 100%-ban nem normális. Ahol lakok az ottani nőgyógyászok ha nem talán okot vagy nem akarnak rámondják normális arra is ami egyértelműen nem az. Menj másik nőgyógyászhoz akár másik településre! Lehet adenómiózis,daganat,tályog,endometriózis. Ha komoly és nem kezelik később ha akarsz is majd gyereket nem lehet! Nekem 18-20 éves korom óta vannak ilyen és egyéb problémáim és max gyógyszert vagy ügyeleten injekciót adnak (eddig a tegnapi kivételével mindig egy bizonyos idő után hatott az injekció)
2019. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!