Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy késik a...

Mitől lehet, hogy késik a menstruációm már 4. napja?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve... Mindíg teljesen pontosan 26.napra jött meg.

Fáj a hasam alja érzem, de semmi.

Terhesség kizárt mert nem voltam együtt kb 4hónapja senkivel.



2018. júl. 6. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, időjárás változás, felfázás. Bármi lehetséges. Nyugi, meg fog jönni. Ha felfázás gyanús vagy, akkor nálam egy kád forró fürdő és egy pohár vörösbor szokott segíteni. A vörösbor serkenti a vérkeringést.
2018. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Esetleg lehet az is közrejátszott hogy 1hétig fürödtem langyos-hideg vízben. [+ a Balatonba]

2018. júl. 6. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az simán. Egy kis szellő, ami megfújja a vizes derekadat és máris késhet. Akkor tényleg nem aggódnék. Egy pohár vörös bor és forró fürdő megteszi a hatását :)
2018. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Gyakorlatilag amúgy bármitől, de ne aggódj, 4 nap még nem a világ vége. :) Nekem évekig pontos volt a ciklusom, aztán egyszer mintha elvágtak volna, hol megjött szokásos időben, hol 1-2 hét késéssel, de ha minden igaz egészséges vagyok ettől függetlenül, csak stresszesebb lett az életem az egyetem óta és megérzi a szervezetem, a hormonjaim.
2018. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, akkor várakozom hátha.. 😊
2018. júl. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!