Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehetséges ez?

Szerintetek mitől lehetséges ez?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és 7 éve menstruálok a ciklusom rendesen beállt már viszont legutoljára május 19.én volt meg. Durván 1 hónapja késik és nem tudom mi okozhatja,nem veszek semmi változást észre magamon. A családom,rokonok a stresszre gyanakszanak. Terhesség kizárva hiszen szűz vagyok ám a neten annyi mindent olvastam ami a kimaradást okozhatja: pl.petefészek ciszta, időjárás,hormonzavar vagy betegségek mint a felfázás. Nem tudom mi lehet. Július 12.én megyek nőgyógyászhoz hátha akkor kiderül valami. Szerintetek mi okozhatja ezt? Volt már ilyen valakinek? Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 6. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg millió dolog okozhatja, melyek jelentős része ártalmatlan, és valóban, lehet a stressz is.


Nyugalom. A lényeg, hogy ne idegeskedj, az orvos majd megnyugtat.

2018. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ne gondolj azonnal betegségre. Majd a vizsgálat során kiderül. Addig is nyugi, mert a stressztől tényleg késhet.
2018. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stressz és fogyás is előidézheti.
2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!