Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy valami más?...

Felfázás vagy valami más? Komoly lehet?

Figyelt kérdés

Decemberben volt egy durva felfázásom, ami antibiotikum hatására elmúlt, majd áprilisban megint kijött, akkor már véres volt a vizelet és hőemelkedésem is volt, és az antibiotikum mintha nem gyógyított volna meg teljesen (hosszú hétvége volt így a házidoki csak azt írt fel). Kb. 2 hete reggelente rossz volt a vizelés és alhasi fájdalmam volt. Elmentem urológiára, a vizelet eredményem negatív, most elküldték a kenetet tenyésztésre, de addig használnom kell a Klion hüvelytablettát. Az 5.-et helyeztem fel, de még mindig tart az alhasi fájdalmam, sőt, még mióta használom, jobban. Nem jó a gyógyszer? Valamint ha nem felfázás akkor mitől lehet ez a nehéz vizelés és alhasi fájdalom?

Köszi előre is!


2018. júl. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedj tőzegáfonya kapszulát. Nekem sokat segített. Valamint vannak tipikusan olyan gyógynövények, amik húgyúti fertőzésre vannak. Én azokból ittam teát naponta többször. Igyál sok folyadékot, az nagyon fontos. Sajnos a gyógynövények nevére már nem emlékszem, de a neten utána tudsz keresni. Ha van barátod, szex után mindig azonnal menj el pisilni, ezzel is megelőzhető a felfázás.
2018. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon felfázós vagyok. Tőzegáfonya tablettát szinte rendszeresen szedek, hasznos megelőző. Sajnos én csak ezt tudom ajánlani, de remélem jobban leszel és talán enyhít neked is kicsit. Illetve csalántea.
2018. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!