Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy normál eü-betétbe mennyi...

Egy normál eü-betétbe mennyi ml folyadék fér bele?

Figyelt kérdés
Egy jobb minőségű pl always libresse
2018. júl. 8. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Általában a dobozon megtalálod:)
2018. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Típusfüggő. Én normált nem használok, csak éjszakait, azok olyan 50-70ml tudnak biztonsággal felszívni. Anno ez engem is érdekelt, így kipróbáltam. :)

Szerintem Te is akkor jársz a legjobban, ha kipróbálod... Én úgy csináltam, h egy egy decis poharat teli töltöttem langyos teával(azért teával, h látszódjon,ahogy telítődik), és szép lassan ráöntöttem. Vártam egy pár percet, h felszívja aztán félbe hajtottam a pohár fölött, és jól megnyomkodtam. Így az a folyadék, amit már nem bírt felszívni, visszafolyt a pohárba, így látszódott, h az egy deciből mennyi maradt. A többit ugye felszívta a betét.. Normál betéttel is meglehet így nézni, de sztem ahhoz elég fél deci folyadék is, de majd meglátod. Egyáltalán, h kipróbálod e. Viszont, ha igen akkor megírhatnád ide, mert kíváncsi lennék én is, h mennyi az annyi. :)

2018. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!