Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mi vált be a gyakori...

Nektek mi vált be a gyakori vizelési inger ellen? Melyik U betűs vény nélküli készítmény?

Figyelt kérdés

A hüvelyváladék tenyésztésből kiderült , hogy gombám van de ,már sokmindent kipróbáltam semminem mulasztja el az egyetlen tünetemet a gyakori vizelést (inger is van és jön is ) naponta 8-ná többször megyek a mosdóba , még akkor is ha nem iszom, túl sokat...

A candida diétát is próbálom, de aalig segít , ennek lassan 6 hóapja...



2018. júl. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba meg a hólyaggyulladás két különböző betegség. A vizelési inger az utóbbihoz társul (bár attól még lehet gombád is, amit szintén ki kellene kezelni). Urogin vagy hasonló a szer neve, amire gondolsz, de nekem a Rowatinex jobban bevált. Emellett tőzegáfonya kapszulát vegyél és csinálj végig egy 1 hónapos kúrát napi 3 szemmel.
2018. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy menj el szakorvoshoz, és ne anonim, no-name senkikre hallgass, mikor az egészségedről van szó.
2018. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kiprobaltam az urogint tozegafonyaval, magas dozisu c vitaminnal, rengeteg gyogyteaval, es annyit ert, mint halottnak a csok. Ezek a veny nelkuli cuccok arra jok, hogy lehuzzanak, de semmit nem ernek! El kellett mennem dokihoz, o is csak nevetett es mondta, ettol nem fog elmulni es nem en cagyok az elso betege, aki bedolt a „csodanak”. Irany a labor, aztan antibiotikum. Sajnos vannak esetek, amikor elkerulhetetlen. Ritkanvagyok beteg, ritkan szedek gyogyszert, ha lehet kerulom, de ez nem az a helyzet volt.
2018. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 akut gyulladás ellen persze, hogy nem jók, de ha vissza-visszatér, akkor megelőző kúrának a tőzegáfonya jó (nekem is orvos mondta). kérdezőnek, gondolom, nem akut gyulladása van 6 hónapja, mert abba beleőrült volna.
2018. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!