Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 evesen terhes?

16 evesen terhes?

Figyelt kérdés
Nem az amire gondoltok, csak nagyon paranoid vagyok. Szombat este voltam egy buliban es ittam, eleg reszeg voltam de azert emlekszem sok mindenre. Viszont par dolog kiesett, pl. hogy lefurodtem, es atoltoztem. Aztan felkeltem es nem aggodtam de megis, mivan ha valaki megeroszakolt mikozben ki voltam dolve? Es kiesett teljesen? Masnap nem fajt, nem ereztem semmit de ez az egyik legnagyobb felelmem. Plusz aznap (vasarnap reggel) meg meg is jott szoval valaki tudna valaszolni?

2018. júl. 11. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora szégyen vagy. 16 évesen ennyire berúgni elég undorító- A terhesség már nem oszt nem szoroz.
2018. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de te mit nem ertesz? szinte mindenre emlekszem, csak felek, hogy megis tortent valami. de megjott, es barna is volt a ver ma szoval semmi ok a panikra?
2018. júl. 11. 16:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy. Éreznéd ha gáz lenne.
2018. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Biztosan? Csak mert fajt a hasam es tudom most mind butanak, felelotlennek fogtok nezni, de tenyleg a dolgok 90%ara emlekszem. Sot meg korabban is hazajottem. Csak annyira felek a korai terhessegtol, es ja. Szoval akkor biztos semmi gond nincs? Es az elso szex (szuz vagyok) nem ereznek valamit masnap?
2018. júl. 11. 16:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne pánikolj, mert attól késhet és akkor berögzül a fejedbe, hogy biztos azért mert terhes vagy és az csak ront a helyzeten.


Csak így soron alul megemlíteném, hogy nem kellene 16 évesen, vagy inkább semmikor sem, ennyire leinni magadat.

2018. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom. De irtam is, hogy megjott. Szoval szombaton ittam delutantol de olyan 9kor hazamentem. (este) Aztan vasarnap reggel meg megjott.. szoval? nincs esely ugye?
2018. júl. 11. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, amúgy is fájna ha nem lennél szűz hát pláne hogy ha szüzen erőszakoltak volna meg
2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Okes koszonom es tudom hogy hulyeseg csak nagyon felek ettol.
2018. júl. 11. 16:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem szabad egy nőnek kiütni magát. Semmi baj a bulizással, a szórakozással, de meg kell tanulnod vigyázni magadra. Ha már spicces vagy, ne igyál több alkoholt. És arra is figyelj, ki mit tesz a piádba. Egyébként igen, ha öntudatlan állapotba kerültél, bármi történhetett.
2018. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de masnap ereznem, nem?
2018. júl. 11. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!