Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetekig tartó menstruációs...

Hetekig tartó menstruációs vérzés?

Figyelt kérdés

Egy szerdai napra vártam a menstruációmat, viszont az előtte lévő héten csütörtökön már enyhe vérzést tapasztaltam. Az alatt a hat nap alatt, amivel korábban megjött, úgy gondolom, hogy pecsételő vérzésem volt. Hat napig folyamatosan csak egy foltnyi vér távozott, ami tisztasági betéthez sok, de egészségügyihez még kevés volt. Szerdán megjött rendesen, 3-4 napig erős vérzésem volt. Hétfő körül elkezdett gyengülni, kedden már átváltottam tisztasági betétre, de azóta is azt tapasztalom, hogy élénk vörös színű vér folyik, nem túl erős, épphogy kitartott a betét estig. Ma vérzek 15 napja. Nem tudom, hogy várjak még, míg elmúlik, vagy kérjek már most időpontot. Sosem voltam még nőgyógyásznál, ezért először maszekra szeretnék menni, mert a helyi kórházra biztosan nem bíznám magam. Érdemes már most időpontot kérnem? Csak megközelítőleg, mennyibe kerülne maszekra menni? Tudja valaki esetleg, hogy mi lehet ez? Ha valakivel már volt ilyen, akkor kérem, hogy írja le, hogy vele mi történt.

Köszönöm!

18/l



2018. júl. 12. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell temetni magadat, de minden esetre keresd fel a nőgyógyászodat, ő tudja egyedül megmondani, hogy mi is ez.
2018. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, nekem is volt ilyen, kapsz majd valamit, ami rendbehoz (pl. Norcolut).
2018. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és sajnos eü.küret lett a vége. Igaz, én már idősebb voltam (25), és szültem is. Nekem hormonális problémát mutattak ki a szövettanon, ezért utána még gyógyszert kellett szednem egy ideig.
2018. júl. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!