Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért van, hogyha lefogysz,...

Az miért van, hogyha lefogysz, a mellednek örökre búcsút inthetsz, hiába hízol vissza?

Figyelt kérdés

Onnan fogysz először és oda hízol vissza utoljára...


Nálam is így történt, hogy nagy melleim voltak, jött egy drasztikus fogyás és hiába vagyok több kiló fokozatosan, a melleim semmi.


Ez így van az emberek 90 %-ánál...


2018. júl. 12. 01:07
 1/5 anonim válasza:
Nálam ellenkezőleg. Rengeteget eszek, de nem vagyok hízásra hajlamos. Ha hízok, akkor a mellemet érinti. Ami a melltartó választást megnehezíti. Ne foglalkozz az alakkal, úgyis nagyban a genetikán múlik.
2018. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egy ellenpélda: 53kg vagyok, 75D-s melleim vannak amikor 45 kiló voltam akkor max. egy fél számmal voltak kisebbek a melleim, szóval ez genetika.
2018. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

53 kg-os voltam 70D a 170 cebtihex


Fogytam 4-5 kg-ot, lement 70A-ra.


Most 60 kg vagyok, 75A esetleg B a mellem.


Történet ennyi

2018. júl. 12. 01:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellem tünik el elöször ha fogyok. Elég szar dolog, de ez van. Lehet meg kéne csináltatni már, nem valami szép így. De amíg a férjem nem kritizálja, szerintem marad :)
2018. júl. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem nagyon fogyok onnan, inkább csak nő folyamatosan. 53 kg vagyok én is kb, 163 cm es 75D-s melltartót hordok, de sokszor már az se jó, inkább DD, E
2018. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!