Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek a nőgyógyászhoz emiatt?

Elmenjek a nőgyógyászhoz emiatt?

Figyelt kérdés

Röviden annyi történt, hogy 3 napig bennfelejtettem egy tampont es egy másikat is helyeztem még utána fel. Nagyon eros szagu barnas folyadékra lettem figyelmes ezert felnyultam mélyen. Es akkor ereztem meg egeszen fenn. Nagy nehezen sikerult kiszednem..

Felek h elkaptam valami fertőzést emiatt. Elmenjek orvoshoz vagy felesleges?



2018. júl. 12. 01:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg csak a madzagja se lógott ki h eszrevegyem..
2018. júl. 12. 01:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézetni.
2018. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én elmennék a helyedben. Tényleg lehet, hogy valami fertőzés. Legközelebb ügyelj erre.
2018. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az, hogy bennfelejted??? Ha tudod, hogy menstruálsz, mert talán tudod, ha egy másik tampont akarsz felhelyezni, akkor az nem jut automatikusan eszedbe, hogy eddig mi is fogta fel a vérzést? Mellesleg szerintem nincs nő, aki elfelejtené, hogy menstruál és ottfelejtené a tampont. A harmadik pedig, hogy szerintem csak kicsúszott volna valamennyire a vérzés hatására vagy ha más nem véreztél volna és így eszedbe jut, hogy hoppá tényleg én épp menstruálok és nem 3 naponta szoktam cserélni a tampont.
2018. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nekkem is életszerűtlen egy picit. Hogy lehet ilyesmiről megfeledkezni?! De jó, tegyük fel, azt hitted kivetted pl fürdés előtt. Na de mikor tetted fel a másikat, nem tűnt fel, h nincs rendesen a helyén?! Mivel már volt ott egy másik...

Na de ha ez tényleg így történt, akkor sürgősen menj dokihoz, mert ebből komoly bajod is lehet. Most gondolj bele, napokig ott volt benned, ott kezdett el bomlásnak indulni ami iszonyatosan veszélyes. Az egyik barátnőmnek méhen kívüli terhessége volt, meg is műtötték, és jól lecseszte a doki, h miért várt ennyit, mivel a halott magzat elkezd bomlani ami komoly mérgezést okoz. Szerinted egy napokig bentfelejtett tampon mennyivel különb?!

Nah, pontosan az ilyenek miatt (is) mondom, h nem kéne boldog-boldogtalannak tampont használni, főleg aki szétszórt, és annyira nem foglalkozik a saját testével, h bent felejt egy tampont! Aztán meg, ha valami baja lesz, akkor jön a rinya, h jaj most mi lesz?! Szerintem aki nem elég érett, és felelősségteljes, az használjon inkább betétet, mert azt ha bent is felejti, legrosszabb esetben az esti fürdésnél a bugyival együtt leveszi...

Amúgy őszintén remélem, h nem lesz komolyabb bajod, és tanultál az esetből. És bízom benne, h aki olvassa ezt a kérdést elgondolkozik rajta, h érdemes e tampont használnia, és ezek után nem az lesz a kérdés "h szűzen használhat e tampont", hanem inkább az, h elég érett, felelősségteljes e ahhoz, h tampont használjon"!

2018. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!