Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek menstruacios...

Mit tegyek menstruacios gorcsok ellen?

Figyelt kérdés

Nincs itthon gyogyszer, es mar majd megbolondulok. Faj a fejem, hanyingerem van, az elobb teljesen azt ereztem h el fogok ajulni. Nincs itthon semmi kamilla meg ilyen gyogynovenyek, es mar a meleg se segit rajta.

Mit tegyek? Csak holnap tudok venni gyogyszert, igy meg ejszaka megbolondulok. Nem segit a joga, a nyujtas, es semmilyen mozgas. Mindig is nagyon eros gorcseim voltak; es ez is az. Alig birok mozogni, igy a seta is kizart.. egy oraja csak meleg van rajta, de semmit nem hatott..

Azt olvastam az orgazmus segiti egy kicsit..hulye kerdes, de ha masztiznek jobb lenne egy kicsit?

Kerleeek segitsetek mert mar nem biroom



2018. júl. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Meleg vizes palackot tegyél a hasadhoz, az segít.
2018. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy mar a meleg se segit rajta. Egyatalan
2018. júl. 12. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudsz kérni a szomszédból?
2018. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Sokan le fognak pontozni miatta, de ha még mindig nem jobb ülj be egy kád jó meleg vízbe.

Tudom, nem sokan ajánlják a menstruáció alatti fürdést, de nekem ez ilyenkor szokott segíteni.

Nincs valaki, akitől esetleg kérhetsz egy pár szem fájdalomcsillapítót? Szomszéd, barát7barátnő stb

Remélem már jobban vagy:)

2018. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat, a szomszedokkal nem igazan vagyunk joban, ezert nem akartam kerni igy este, baratnoim pedig legalavv 3 utcaval arebb, es nem igazan jonnenek el miattam...

Vegul beultem egy meleg kadba, es mar egyatalan nem faj a hasam, csak a fejem vette at, de arra eleg volt egy gyenge fajdalomcsillapito, amit talaltam itthon, szvl jol vagyok. Mindenkinek ment a zöld, nekem a vizbe nem jott sok ver...:)

2018. júl. 13. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Off: azért jófej bartánőid vannak... az enyém, mikor majd összeestem a görcsöktől 30 km-t vezetett, hogy kórházba vigyen...
2018. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az enyemek 3 utcaval arebbrol se jonnenek segiteni. Mindegyik leszr egyebkent, es 30kmt meg foleg nem vezetett volna egyik sem.

Ma vettem gyogyszereket, szvl tul fogom elni mar:)

Koszi a valaszokaat

2018. júl. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!