Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mellrákos vagyok?

Vajon mellrákos vagyok?

Figyelt kérdés
Két napja egy duzzanatot tapasztaltam a mellemen. Piros volt és kicsit fájt. Azt hittem szúnyogcsípés,ezért bekentem. Nem annyira piros már, de még mindig érzem a duzzanatot. Igaz, hogy éppen a menstruációm utolsó napajiba vagyok és az is hogy egy korombeli tizenéves lánynak nő a melle, de ez csak a bal mellemen van, és eddig sose tapasztaltam ilyet. Aggódnom kéne?

2018. júl. 14. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod aggódni, de ha nagyon aggódsz akkor irány a doki.
2018. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szokott menstruációkor néha kijönni pár pattanás. De ettöl függetlenül a legtisztább dolog ha nem javul a helyzet, nyomásra még mindig fáj, és olyan csomószerű, akkor jobb ha doktorhoz mész.

Én még mindig úgy vagyok vele nevessenek ki, mert benéztem egy természetes emlő mirigy duzzanatot, mint hogy baj legyen.

2018. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől tartanod. Hány éves vagy? Még soha nem tapasztaltál hasonlót? Ha pedig egy hónapon belül nem tűnik el, vagy esetleg nagyobbodik, akkor keresd fel a kezelő orvosod.
2018. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!