Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfő óta görcsöl meg nyilal...

Hétfő óta görcsöl meg nyilal a hasam és ma beraktam egy betétet és barna folt egy halvány kis foltot találtam és olyan érzést éreztem hogy amikor elmész wc re és nem törlöd meg rendesen es befolyik lassan megjön?

Figyelt kérdés
az a lány vagyok aki a mensi előjeleit irta

2018. júl. 16. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez már az a bizonyos előjel!


Ne lepődj meg túlságosan, ha esetleg elönt a barna színű folyás. (Akkor az egy erőteljes ovulációs folyamat kezdetére utalhat majd.)


Anyukád nem világosított fel kellőképpen - vagy nem bízol benne? Barátnők az osztályból?

2018. júl. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barna folt = oxidálódott vér


Megjött a menstruációd.

2018. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most néztem es barna tisztán látszódik h barna folt van
2018. júl. 17. 00:38
 4/9 A kérdező kommentje:
anyukám csak annyit mondott amikor megjön szóljak neki nem mondott semmit de tudok már mindent barátnőktől netről
2018. júl. 17. 00:39
 5/9 A kérdező kommentje:
ez normáis? és kb mennyi nap még megjön 2-3-4?
2018. júl. 17. 00:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megjött. Az első pár menstruáció gyakran csak barna maszatolás. De értsd meg, már menstruálsz.
2018. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és azt most hogy kell számolni? vagy attól kell vagy azt még nem kell vagy h?
2018. júl. 18. 01:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyukád bizonyára készséggel áll rendelkezésedre a továbbiakban is, ha megkéred arra, hogy keressen számodra az interneten egy témában járatos SZAKÉRTŐT.


Esetleg még érdemes tini lányoknak szóló felvilágosító szakirodalmat böngészned, ha az a nyilvánvaló szorongásodat jobban oldaná (bár a könyvtárak többsége éppen nyári szünetet tart - legjobb tudásom szerint.)


Üdv: egy középkorú, gyermektelen Hölgytárs

2018. júl. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy naptárban karikázd be azt a napot, amikor kezdődött a vérzés. Mindig a vérzés 1. napjától kell számolni a következő ciklust. A ciklus általában 21-40 nap között mozog. Nálad az elején még biztosan pontatlan lesz, akár hónapon is kimaradhatnak majd. De ez a normális, hiszen évekbe telik, mire pontos lesz. Egy ciklus nem akkor pontos, ha minden hónapban ugyanazon a napon jön meg, hanem ha mindig ugyanannyi nap telik el 2 egymást követő vérzés 1. napjai között. Például nekem 28 napos ciklusom van. Mivel 1 hónap általában 30-31 napos, logikus, hogy nem mindig ugyanarra a napra fog esni a menstruáció, és bizony néha olyan is van, hogy megjön hónap elején, aztán a hónap végén is. A menstruáció nem ismeri a hónap kifejezést, csak egyszerűbb azt mondani, hogy havonta jön meg, mert általában tényleg havonta 1x menstruálnak a nők. Ne felejtsd el mindig feljegyezni a vérzés 1. napját, hiszen később nagyon hasznos lesz majd, ki tudod vele számolni, hogy várhatóan mikor lesz a következő vérzésed. De a kérdésedből én arra következtetek, hogy anyukád is biztosan segíteni fog.
2018. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!