Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha nincs konkreta...

Az normális, ha nincs konkretan mellbimbom ami kidudorodik, csak egy nagy barna folt? 17 eves vagyok, szerintem mar ki kellett volna fejlodnie. Vagy sose fog?

Figyelt kérdés
Anyukamnak nem ilyen a melle, neki a mellbimboja csucsos, ezert se ertem. Amugy masnak is van ilyen problemaja?
2018. júl. 16. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben mutasd meg anyukádnak, aztán a gyerekorvosnak. De szerintem ha eltérne a normálistól,azt már valaki észre vette volna.
2018. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Befelé növő mellbimbó. Talán az lehet. Keress rá keresőben és rájössz,az van e neked. Ha nem,akkor tényleg doki.
2018. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sem dudorodik, mondjuk én fiu vagyok. Szerintem ez teljesen normális.
2018. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, nekem is ilyen, pedig már elmúltam 30.


Nem betegség, vagy fejlődési rendellenesség, egyszerűen csak ilyen, befelé forduló mellbimbónak hívják.


Izgalom hatására némiképp kidudorodik.


Ha majd egyszer lesz gyereked, ott okozhat gondot a szoptatásnál, de egy ügyes szoptatási tanácsadó segít majd.

Mint ahogy nekem is, olyannyira sikerült megtanítania, hogy 2,5 évig szoptattam a kisfiam.

2018. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most rágugliztam, ha nagyon izgat a dolog, és nem tudsz megbékélni vele, keress fel egy nőgyógyászt.
2018. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen, ilyen befele fordulo mellbimbom van, most megnyugodtam :D
2018. júl. 16. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!