Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés már több...

Pecsételő vérzés már több mint egy hete. Mi ez?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek. A ciklusom közepén jártam júli 14-én, amikor észrevettem, hogy pecsételő vérzésem van. Először barna, aztán volt vörösebb, rózsaszínesebb. Egy hétig elhúzódott, volt, amikor tisztasági betét kellett, volt, hogy alig-alig jött valami pisiléskor. A következő szombatra már tényleg minimális volt csak, és most hétfőre megint intenzívebb. A menzeszemet most vasárnapra várom. Volt már valakinek hasonló?


Nyilván megyek majd dokihoz, a vasárnapot, hétfőt még megvárom, esetleg tesztelek egyet.



2018. júl. 17. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer alatt a fogamzásgátló tablettát érted vagy mást? Ha azt, mikor kezdted el szedni, régóta szeded?
2018. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, fogamzásgátlót. Évek óta (3-4 éve biztos).
2018. júl. 17. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a megvonásos vérzés után sem múlik, akkor menj dokihoz. Nagy ritkán normális a köztes vérzés fogamzásgátló szedése mellett, hiszen plusz hormonok irányítják a szervezetedet.
2018. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Néha előfordulhat köztes vérzés, nekem akkor volt, amikor egy bogyót hajnali 3-4 kor vettem be, előtte meg mindig 9 fele. És bőven benne voltam a 12 órában, mégis. Nekem orvos azt mondta ezért (is) lehetett. Ha a vérzés a szünet után sem múlik, vagy a következő hónapban is előjön menj dokihoz, az a tuti.
2018. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, ilyesmi lehet. Nem percre pontosan veszem be, de ez eddig se volt így, és nem volt ilyen gondom. Sőt volt, hogy sokkal jobban megcsúsztam vele, pl csak reggel esett le, hogy nem vettem be. Na, ilyen már nagyon rég nem volt, csak az elején, amíg újdonság volt.
2018. júl. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!