Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hülye kérdés, de hátha...

Lehet hülye kérdés, de hátha más is volt így?

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyok a férjemmel, utána állandóan viszketek ott. Nem tudom, mitől. Mindketten tisztálkodunk rendesen. Azt ne írjátok, hogy allergiás vagyok rá.
2018. júl. 17. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez jó, viszkettek odalent és mindketten a másikat vádoljátok, hogy félrejár. Szép kapcsolat lehet, ahelyett hogy elmennél orvoshoz és kiderülhetne, hogy mi bajod!?
2018. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
52%
Utolsó. Már 2x leírta, hogy jár em8att orvoshoz...
2018. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
58%
*emiatt
2018. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb dokihoz mész akkor kérj tőle tanácsot,hogy a párod hogyan kezelhetitek.

Tök egyszerű amúgy. Ez egy jojó mechanizmus. Te kikezelteted magad,de ő nem kezeli magát.


Bár a birkaságra nincs orvosság...

2018. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Simán lehet E. colid is.


Normális esetben az a vgébélben van és ott hasznos is, de szexuális aktus során, ha előtte nem mosod meg ott magad, a férjed felviheti a hüvelyedbe a baktériumot, ami irritációt és fájdalmat okoz.


Ezen felül lehet fertőzés, gomba, meg még sok másik dolog, nem kell rögtön félrekúrásra gondolni.

2018. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!