Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami házi gyógymód?

Valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok.Sajnos a menstruaciommal elég nagy gondok vannak.Mar az elso is gyilkos volt,mindig anyum az ugyeletre hordott olyankor valami fajdalom csillapito injekciot kaptam,mert a gyogyszerek nem hasznaltak.Minden hónapban hamarabb jön meg van hogy 2 héttel is...nagyon nincs beallva,es iszonyatosan faj,(mar elotte 1 hettel is faj,es utana is faj)remegek,belazasodok,hanyok,hasmenesem van,van hogy az ajulas kerulget.Viszont gyors lefolyású az egész tart 3 napig de a harmadik nap már csak pár csepp.Természetesen voltam orvosnál aki mindent rendben talált (ezt nem is értem igazan) és megnyugtatott hogy ha szülők majd gyermeket rendbe lesz és beáll és nem fog fájni.Hát de..és kimerem jelenteni hogy nekem a menstruacio sokkal fájdalmasabb mint a szülés .Hova fordulhatnek hogy megtudjam mi ez..az SZTK ban nemfoglalkozott vele az orvosom.Esetleg házi praktikak a fajdalmom ellen...nagyon kivagyok..koszonom.
2018. júl. 19. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindig 2 héttel hamarabb jön meg, akkor sose jön meg hamarabb, csak rosszul számolod a ciklusod hosszát. Az elmúlt 1 évben hány naposak voltak a ciklusaid?


Erre nincs házi praktika. Azt se tudjuk, mi bajod van. Menj el másik orvoshoz. Akár magándokihoz is mehetsz.

2018. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Magándoki. Tudom, nem olcsó, de sajnos erre áldozni kell.
2018. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!