Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy lejárt...

Létezik olyan, hogy lejárt egy tampon s ez miatt használhatatlanná, puhává válik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp ma lettem rá figyelmes,hogy a tampon amit használni akartam kicsomagolás után puhává,eredeti formáját,keménységét elvesztvesztette. Nem ért hozzá víz. Felhelyezeskor lettem ra figyelmes hogy nem akart felmenni mert puha volt,s csak gyűrödött vagy hogy mondjam. Kicosmagolás előtt eredeti állapotban volt. Valami ötlet? Köszi.

2018. júl. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel még sose találkoztam. :O
2018. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapasztaltam még ilyet, pedig már évek óta csak tampont használok. Ha a többi is ilyen, én inkább kidobnám.
2018. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Kétszer is találkoztam ilyennel, pedig OB-t használok. Mindkétszer már a zsinórtesztelésnél észrevettem, hogy ahelyett, hogy stabilan állt volna benne a zsinór, a húzás hatására meggyűrődött, és vastagabb lett az egész. Ilyenkor felhelyezni kb lehetetlen, annyira puha az egész.


Ki kell dobni, szerintem ez valami gyári hiba lehet.

2018. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de sztem nem a lejárat miatt. Lehet, h picit sérült volt a celofán rajta, és felszívott a levegöben lévő párából is. Egyszer a fősulis lakótársnőm elejtette a félig kicsomagolt tamponját és begurult az ágy alá. Félév végén költözésnél került elő, és a felső része amin nem volt celofán, teljesen szétnyílt. És a 8. emeleten kizárt, h víz érte volna az ágy alatt a padlón. Mégis szétnyílt valamitől... Szerintem, ha egy picit sérült a celofán és párás helyen van tárolva (pl fürdő) simán szívhat be annyi párát, amitől felpuhul kicsit, de a celofán miatt nem tud szétnyílni... Én azt tuti nem merném használni, de szerintem felrakni sem volna egyszerű, egy olyan tampont, ami vesztett a tartásából, keménységéből...


Amúhy meg pont ezért tartom elképzelhetetlennek, amikor azt hallom, h valaki alkoholba mártott tampont rak fel a durvább berúgás érdekében... Kíváncsi lennék, h hogy oldják meg a gyakoatban, mert számomra elképzelhetetlen, egy bármilyen folyadékba mártott tampon felhelyezése...

2018. júl. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!