Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után vérzés....

Menstruáció után vérzés. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció után kb.az 5. napon enyhén vérezni kezdtem. Mitől lehet ez?

2018. júl. 19. 22:43
 1/5 anonim válasza:
0%
Nos van olyan hogy egyes nőknek havonta 2 van menstruációs vérzése lehet hogy neked is igy van de az a bisztos ha el mész vele egy nő gyogyászhoz
2018. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első baromságot beszél. Nekem is néha havonta 2 menstruációm van. És nincs semmi bajom, csupán 28 napos a ciklusom, így neha hónap elején és végén is megjön a vérzést.


Kérdező, jó lenne tudni, hogy hány napos volt a menstruációd. Mert azt nem írtad, hányadik napon múlt el, így semmit nem mond, hogy az 5. napon folytatódott a vérzés. Szerintem egyébként ez még a menstruáció.

2018. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A menstruációm most 5 napos volt. 14én járt le és 18-án már enyhe pecsételő vérzésem volt, mára már picit erősebb. De az is furcsa, hogy nem állandó..pl. ma is csak délután kezdtem el vérezni.
2018. júl. 19. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem a ciklus 5. napján volt vérzés, hanem a 10.-en. Így már világos. Ha 3-4 napnál tovább tart, menj el dokihoz.
2018. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp doki lesz ebből. Csak gondoltam rákérdek hátha valaki még jár/járt hasonló cipőben és tudja, hogy mi lehet az oka.
2018. júl. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!