Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Lányok,...

Miért nem jön meg? Lányok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Májusig szinte napra pontosan megjött, utána jött egy csúnya vesegyulladasom, kaptam antibiotikumot, meggyógyultam.

Már májusban is késett egy hetet, akkor a gyógyszernek tudtam be, szerintem múlt honapban is késett, de azt nem tudom pontosan mennyit.

Most megint késik, 14en kellett volna megjönnie. A combom belső felé egyfolytában fáj, és barna folyásom van, de más tünetem nincs.

A terhesség kizárt, mert védekeztünk és még csak belém sem élvezett a párom. Volt egy 2 másodperc amíg berakta gumi nélkül, de rögtön ki is vette.

Termesztésen el fogok menni orvoshoz is, meg tesztet csinálok, de addig is, tudtok valamit, esetleg hasonló volt veletek is?

Köszönöm



2018. júl. 20. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Barna folyásod van. Tudd be ezt menstruációnak. Az antibiotikumok bele tudnak zavarni a ciklusba.
2018. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!