Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A második menstruáció megjöhet...

A második menstruáció megjöhet pontosan 28 napra az 1. legelső napjától számolva?

Figyelt kérdés
Nem leszek otthon és hamarosan eltelik a 28 nap.Tudom hogy később is megjöhet.

2018. júl. 20. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A 28 nap csak mitosz, a legtöbb nönek - gyógyszer nélkül - nem 28 naponként van a menzesze, a ciklusok hossza általában 21 és 35 nap közt van.

A második menzesz akármikor jöhet, lehet, hogy elöbb, lehet, hogy késöbb, söt az is sokszor elöfordul, hogy több hónapig nem jön meg és ez nem is problémás.

A legokosabb, ha úgy készülsz, hogy ha megjönne, akkor el tudd magad látni (tampon/betét, plusz váltás fehérnemü,stb.) és akkor nem ér igazán meglepetés.

2018. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet, ha ennyire az elején vagy, de igen, a 28 nap az egy tökéletesen normális ciklus lenne egyébként.
2018. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 16 éves koromra beállt pontosan 28 napra a ciklusom. Minden 4. hétfőn kezdődött a menstruációm, és aznap állandóan rosszul voltam. De az első 3 évben nem volt ilyen pontos. Sőt, az elején több hónap kimaradt. Úgyhogy én a helyedben nem kezdenék el 28 nappal számolgatni. Viszont betét és/vagy tampon, váltóbugyi valamint nedves törlőkendő legyen nálad, az a biztos.
2018. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!