Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több, mint egy hónapja vannak...

Több, mint egy hónapja vannak felfázásszerű tüneteim, kiderült, hogy hüvelygyulladás, lehet komolyabb bajom belőle, ha sokáig nem múlik el?

Figyelt kérdés

Kaptam antibiotikumot urológustól, 500mg Zinnat 2x1, elszedtem, ugyanúgy ég belül a hüvelyem és fáj a hasam, szóval tök felesleges volt. Most vettem egy PH helyreállító tejsavas kúpot, mert csak jövő héten tudok menni megint urológiára, illetve most már nőgyógyászhoz is elmegyek (utólag már tudom, hogy ott kellett volna kezdenem). Viszont nagyon félek, hogy nehezen múlik el, és bajom lesz belőle. Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

22L


2018. júl. 20. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig is kipróbálhatod a Vitagyn C hüvelykrémet. Nagyon jó.Gyógyszertárban kapható vény nélkül.6 db aplikátor 3.500,-ft. Megéri. Igyál napi 3 bögre kamillateát. A kamillateában apigenin van, ami természetes gyulladáscsökkentő.Én mindezeket használtam, de fontos, hogy a nőgyógyász megnézzen majd.
2018. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!