Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
ZombiZsófi nevű felhasználó kérdése:

A dm-es hajvitamint lehet-e együtt bevenni vassal?

Keress kérdéseket hasonló témában: hajvitamin

2018. júl. 22. 10:03  Privát üzenet  

A válasz

Nem ismerem a hajvitamint, hogy mik vannak benne.

Azt viszont tudom, hogy a vasnak sok anyag csökkenti a felszívódását.

A C-vitamin viszont segíti, ezért célszerű azzal együtt bevenni, étkezésektől minél távolabb, különösen a tejes ételektől.

Úgyhogy szerintem reggel, éhgyomorra vedd be a vasat + a C-t, ha legalább egy-két óra eltelik az ébredés és a reggeli között; a vitamint pedig délután vagy este - valószínűleg van benne zsírban oldódó vitamin is, így célszerű étkezés közben vagy után.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 23. 00:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Abban a vas kapszulában van c-vitamin is, úgyhogy azt plusszban nem szedek, de napi 2 kell belőle, szóval reggel szokgtam éhgyomorra a vasat, ma vettem be a 2. hajvitamint, de lehet, hogy a többit nap közben fogom, mert este ugyanúgy veszem be a másik vasat.

# 2/3Időpont 2018. júl. 23. 10:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*szoktam

# 3/3Időpont 2018. júl. 23. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez rôrtént Juli 8 án jött meg a mensim, és amint elmúlt együtt voltam a párommal juli 30 án arra lettem figyelmes hogy barnázok tartott kb 4 napig, most meg kisebb görcsök,...
Ha éjszaka hánytam akkor a fogamzásgátlót is kihánytam és nem fog hatni? Most mit csináljak? Így lehetek terhes ha reggel együtt voltam a párommal?
Mitől nem jön meg? Járt már valaki így? Április 30 án voltam együtt a barátommal. Utána május 21 én meg is jött rendesen a menzeszem úgy ahogy szokott már hónapok óta.
Az orvos Fluconert írt fel hüvelyi fertőzésre, és nem tudom hogy ezt a fogamzásgátlóval tudom együtt szedni? Erre az orvos nem tért ki külön. És mellékhatásként jelentkezhet-e a...
Hairbrust hajvitamint lehet együtt szedni antidepresszánssal?
B komplex vitamint és a DMes hajvitamint lehet együtt szedni okoz valami problémát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!