Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb intimbetét?

Melyik a legjobb intimbetét?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell kitapasztalnod,nincs olyan,hogy "legjobb".Ha általánosságban lenne olyan,akkor csak a "legjobbat" gyártanák.
2018. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez, neked az, neki amaz. Erre senki nem fog jó választ írni. Azért van annyi féle, hogy megtaláld a neked leginkább megfelelőt.
2018. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A márkanevére már nem emlékszem azt viszont tudom hogy magyar gyártmány volt. Feszes maradt, nem gyűrődött és olyan ragasztó anyaga volt/van, hogy féltem kitépi az ülepét is a bugyogómnak :D
2018. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó. Pl nekem a Libresse vált be legjobban, de sokan nem szeretik. Sokan az Always-re esküsznek, én meg azt nem szeretem. Én kb az összes létező betétet végigpróbáltam, mire megtaláltam a nekem leginkább megfelelőt. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, próbálj ki minél többet, és a számodra legmegfelelőbbnél maradj meg! Azért is érdemes végig próbálni, mert nagyon nem mindegy milyen betétet használsz, mert vannak nagyon vacak fajták, amiknek kínszenvedés a használata... Vagy olyan ami nagyon jó ugyan, viszont aránytalanul drága. Meg az sem mindegy, h milyen szempontokat tartasz fontosnak, vagy kevésbé fontosnak egy betéttel kapcsolatban. Nekem pl az kevésbé lényeges szempont, h minél több cuccot megtartson, mivel gyenge a vérzésem. Viszont az, h ne csörögjön, ne legyen műanyagos a felülete, ne mozduljon el, ne gyűrődjön, lehetőleg alig érződjön h ott van sokkal fontosabbak. Vagy pl én utálom, ha egy betét illatosítva van. Más meg csak olyat használ.... De sorolhatnám ezeket napestig, úgyis az a lényeg, h neked, a Te szempontodból melyik betét lesz a legjobb! De szerintem érdemes türelmesnek lenni, és rászánni az időt a próbálgatásra, mert a mensi hosszú-hosszú évekig a női élet része, és nagyon nem mindegy, h hogy éljük meg ezeket a napokat. És aki betétezik (mert nem akar, vagy nem tud tampont használni) annak nagyban befolyásolja a közérzetét, h milyen betétet használ... Szóval hajrá, próbálgasd csak őket, és sok sikert hozzá, h mielőbb megtaláld a legjobb eűbetétet! :)
2018. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!