Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik folyamatosan a...

Miért késik folyamatosan a menzeszem?

Figyelt kérdés

Aktív nemi életet élek,terhes viszont nem vagyok ez 100%, tesztet is csináltam már párszor. Már nem először fordul elő,hogy heteket késik. Most is már lassan három hete meg kellett volna jönnie. Szerintetek mi lehet az oka? Tudtok tanácsot adni?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

18/l


2018. júl. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Irány a nőgyógyász!Én is sokat kinlódtam volt hogy hónapokig nem jött meg, aztán elkezdtem szedni fogamzásgátlót...nem is tudtam mi játszódik a szervezetembe,csak minden hónapban ugyan akkor megjött és én örültem neki.Aztán abbahagytam a gyógyszert,mert babát akartunk, akkor vizsgáltak ki jobban és kiderült,hogy policisztás ovárium szindrómám van...azért rendszertelen a menzeszem...30éves vagyok 12évesen jött meg 18évesen kezdtem el a foggátlót szedni kisebb nagyobb megszakitásokkal.sose volt pontos amikor nem szedtem gyógyszert.nézesd meg magad ultrahanggal,nekem is akkor derült ki,amikor 10nap késéssel kerestem fel a dokit,hogy hát hiába negativ a teszt,biztos terhes vagyok...aztán jött a hidegzuhany,tele vagyok cisztákkal.
2018. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hááát, akkor lehet, hogy az aktív nemi élet helyett aktívan meg kéne látogatni a nőgyógyászt. ;)
2018. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: ne fogamzásgátlót szedj rá, mert attól nem oldódik meg a probléma.
2018. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már nogyogyasznal? Amúgy is el kellene menni egy évben egyszer ha nemi életet élsz,ilyen problémával meg pláne
2018. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!