Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek 8 órát egy...

Lányok, nektek 8 órát egy betét kibír éjszaka?

Figyelt kérdés

2. És 3.nap?

Úgy h nem áztok át



2018. júl. 23. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átázás jellemzően nem amiatt van, hogy annyira ömlik a vér, hanem a mozgástól. Ahogy forgolódik az ember, oldalt kifolyik. Emiatt - bár lehet, hogy egy éjszakai elbírná a vérzés mennyiségét - nem alszom csak betéttel.
2018. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hm... Van amikor igen es van hogy nem... Általában van hogy félre folyhat ahogy forgolodunk.. Visszont szerintem ebben nincs semmi para🤗
2018. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó. Általában kibírja minden nap. 4-5 napig tart a vérzésem.
2018. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Változó, de egy vékony betét és egy normál tampon sehogysem bír ki egy erős éjszakát nálam. S vannak erősebb vérzésűek (bár én is megéltem már 20-30 perces tamponátázást, van szórás. szerencsére ez iszonyatosan ritka, nincs minden évtizedben).

Ha fekszem, kevesebb a vér, de az erős napok durvábbak így is.

2018. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kibírja. Olyankor kicsit szűkebb bugyit veszek fel a megszokottnál, hogy biztosan a helyén maradjon a betét és nincs is gond. Ha 8-9 óráról van szó, inkább betét, tanpont nem szívesen hagynék bent annyi ideig.
2018. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A betétem az bírná a 8 órát, csak én nem... :D Na, de a viccet félre téve: nekem gond nélkül, mondjuk én amúgy is éjszakait használok. Nem azért mert olyan erős a vérzésem, hanem mert jó nagy, így nem kell baleset miatt aggódnom. Szerintem még többet is kibírna 8 óránál a betétem, de nem szoktam kimaxolni teljesen nappal max 3-4 órát van bent akkor is, ha semmi nem ment bele. Mert hiába nem véres, de befülled az izzadságtól, elveszti a tartását, keménységét, és az nekem kellemetlen érzés, így ilyenkor is újat teszek.

Mondjuk éjszaka nem kelek föl cserélni, általában 7-8 órákat alszom, amit simán kibír a betét, főleg, h éjszaka alig folyik valami, nekem inkább az szokott húzós lenni, mikor felkelek az ágyból, és egy csomó cucc kizúdul olyankor. Bár ezt is mindig ki szokta bírni a betét, annyi van csak, h azért lassabban szívja fel ezt a mennyiséget amikor egyszerre zúdul bele, mintha folyamatában kapta volna... Szóval az én betéteim végig bírják az éjszakát és a reggelt is. Úgy szoktam, h szépen felkelek, megvárom, h kifollyon, aminek ki kell, közben elszívok egy cigit, aztán ha már azt érzem vége, nem jön több, kiveszem a betétet, elmegyek zuhanyozni, majd teszek be egy tisztát.

Egyébként régebben, mikor próbálgattam a betéteket (h melyik lenne számomra a legjobb), volt egyszer kétszer, h pecsétes lett a pizsim, vagy az ágyneműm. De az sosem azért volt, mert a betét átázott, hanem mert nem volt szorosan a helyén, és nem olyan gyorsan szívta fel a dolgokat, ahogy kellene, végig folyt a betéten, és amit nem szívott fel, az oldalt, vagy hátul lefolyt róla. Erre pedig az a megoldás, h venni kell fel még egy bugyit, vagy vastag derekas harisnyát, ami elég passzos ahoz, h a helyére szorítsa a betétet, így nem tud róla lefolyni a cucc. Mondjuk mostmár éjszakára nem szoktam ezt alkalmazni, de ha tudom, h olyan dolgokat csinálok, ami mozgásigényesebb akkor veszek fel egy feszes harisnyát, h legyen egy plusz tartás. Vagy, ha nem harisnyát, mert nem passzolna valamiért, akkor a rossz harisnyám lábát levágom, és csak azt a vastagabb derékrészét veszem fel pluszban. Csak mert nekem sokkal kényelmesebb így, mintha még egy bugyit vennék fel. Persze kinek mi, van olyan csaj aki két bugyit vesz fel, de olyat is hallottam már, h valaki bodyt vett pluszban a bugyijára, végülis ez csak részlet kérdés, a lényeg, h szorosan a helyén maradjon. Akár éjszaka, akár nappal, egy jobb minőségű betétnek így símán bírnia kell a strapát!

2018. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!