Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a petefészkem ha wc-zek...

Fáj a petefészkem ha wc-zek és ha megerőltetem magam. Valakinek van/ volt hasonló panasza? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hete kezdődtek a panaszok. Sokszor érzem magam gyengének, fáradtnak és a testemet forrónak. Néha szédülés jön rám, de ez nagyon ritka. Először a menszim szórakozott velem. Egy hét utan elmúlt aztán 2 nap múlva újra véreztem 3 napot. Azóta csak a gondok vannak. Voltam orvosnál. Szerinte felfázás. De voltam már felfázva és szedtem antibiotikumot is. Szúr a petefészkem sokszor. Ülni nem jó, mert fáj a derekam. A derekamra is görcsös fájdalmak jönnek rá néha. Petefészkem iszonyatosan fáj ha wczek... sírni tudnék. Szombaton van időpontom újra az orvosnál. De kiváncsi lennék volt e valakinek hasonló tapasztalata. A párommal szeretnénk babát, de szerintünk ez kizárva sajnos. Az egyik nap görcsölök. A másik nap nem érzek csak Tompa fájdalmat. Ötletem sincs mi lehet. Köszi előre is aki válaszol. L/22

2018. júl. 24. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Felfázásra tippeltem még mielőtt oda jutottam volna.

Miért ne lehetne gyerek? Gondolom nem annyira sürgős, hogy most a napokban kell teherbe esned.

Majd ki kezelnek aztán lehet gyerek is.

bocsi az offért, de nem bírom megállni...ugye anyagilag is megvan mindened 22 évesen egy gyerekhez...?

2018. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert a menszim nem normális. Most kezd normálisan beállni. Ekörül nekem mindig gondok voltak. Igen megvan mindenem. Külföldön élek és semmiben nem szenvedek hiányt. Ja és egy 8 illetve 2 éves kislányok is velünk vannak a párom lányai. Így a válaszom igen :)
2018. júl. 25. 07:12
 3/4 Holdviola29 válasza:
Szia! Szerintem simán lehet tarhesség, nekem ugyanígy kezdődött, voltam dokinál nem voltam felfázva.... Terhességi tesztet csináltam vagy 10-et mind negatív lett. Aztán köldöksérv gyanúval beutaltak Uh-ra és ott közölte velem a doki h kb 12 hetes terhes vok... Jó kis szülinapi ajándék volt... 😉 Szóval bármi lehet.... 😉 Remélem segítettem....
2018. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Holdviola29 válasza:
Szia! Szerintem simán lehet terhesség, nekem ugyanígy kezdődött, voltam dokinál nem voltam felfázva.... Terhességi tesztet csináltam vagy 10-et mind negatív lett. Aztán köldöksérv gyanúval beutaltak Uh-ra és ott közölte velem a doki h kb 12 hetes terhes vok... Jó kis szülinapi ajándék volt... 😉 Szóval bármi lehet.... 😉 Remélem segítettem....
2018. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!