Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj van velem? Szörnyű...

Valami baj van velem? Szörnyű dolgot csinaltam. Tanácsokat kérek és véleményeket. Ne kimeljenek.

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok a parom

nak sikerult hazat tallni nekunk mar egyut is eltunk ez tartott harom napig.Egyszerűen nembirok ott lenni. pedig ez volt minden álmunk. erre nekem semmi nem jó. ha arra kell gondolnom hogy oda kell mennyek elkezd egy gorcs lenni a torkomba es siro rohamot kapok. haza is jottem.meg arra gondolok hogy anyam mit csinal majd nelkulem pedig nem fugg tollem meg ot vannak a tesoim is 20 éves vagyok. és volt egy abortuszom is. annyira kétségbe vagyok esve.nem tudom mi bajom lehet. mikor minden össze jön en nem akarok ott lenni de mar mashova se akarok menni ithol akarok lenni. Ö viszont nem akar ide jönni igaza is van. sajat hazunk van es en csak gondolok egyet es haza jövök. mondtak a szulei h nem szeretem mert akkor mindegy lenne h hol csak vele legyek. de nekem meg nem mindegy. akkor most nem is szeretem? teljesen össze vagyok zavarodva. a gyerekemre sem tudok gondolni szeretettel.


2018. júl. 25. 10:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
teljesen remenytelen vagyok ugy erzemnem akarok vele lenni. de nem akarom h apa nelkul nojon fel a gyerekem
2018. júl. 25. 10:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet vitázni, de én azt mondom, a kapunyitási pánik egy extrém megnyilvánulása ez ( a pánik pedig szó szerint értendő, pánikroham-szerű epizódjaid vannak).

Nem mersz leválni, pedig az önálló felnőtt élet kapujában vagy, sőt át is lépted: úton a gyerek, megvan a saját ház. Hirtelen túl valós az egész és ez nyomasztó.

Ez pszichés dolog, és szakember segítségére van szükséged. Azt javaslom, mielőbb keress fel egy pszichológust.

2018. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Darkertaiki válasza:
70%
Nem kiméllek, te idióta mióta vagy a pároddal? E nélkül nem lehet tanácsot adni. Összeházasodtatok?
2018. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Normális vagy? Egy kis elkényeztetett hülye p.csa vagy.
2018. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért GYES alatt vedd már elő azt a tetves helyesírási szótárat... a felét nem értettem, amit idehánytál.
2018. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt tényleg idehánytad nekünk. Tulajdonképpen összefoglalhatnád a lényegét, a felesleges dolgokat meg kihagyhatnád. Így mi is megértenénk, milyen nagy bajt is csináltál? Nyugodj meg kérlek.
2018. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat. nem vagyunk házasok. és nem vagyok elkényesztetve egyáltalán. Anyánk egyedül nevel hármunkat kozmunkás fizetésbol. sajnalom a helyesírást zaklatot vagyok. sztem vissza megyek holnap nem tehetem ezt vele.
2018. júl. 25. 14:25
 8/12 A kérdező kommentje:
1 éve és 5 hónapja
2018. júl. 25. 14:26
 9/12 A kérdező kommentje:

a lényeg az hogy nem értem miért jön rám siró görcs ha arra gondolok vissza kell mennyek oda a páromhoz. nem akarok m

nni sehova inkább ő se kell ennyire ki vagyok keszülve. pedig szeretem de inkább nem kell. és gyerekre se tudok szeretettel gondolni.

2018. júl. 25. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek szerint már orvosi eset vagy, egy pszichológust kellene felkeresned, mielőtt teljesen összeroppansz.

Örülnöd kellene inkább, hogy megoldódott a lakáshelyzetetek és boldogan várni pároddal a babát.

2018. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!