Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki betétet vennem? Ráadásul...

Ciki betétet vennem? Ráadásul így?! (Több lennt)

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk nyaralni, de nekem második nap megjött. Két napot kihúztam betét nélkül(mert párat bedobtam a táskámba), viszont most már eléggé kéne, mert elfogyott. Igazából egész hétre elegendő betétet hoztam volna, de hajnali háromkor félkómásan teljesen elfelejtettem bedobni az a zsákot a kocsiba amibe raktam őket. Jött velünk még egy család(barátaink), és két fiuk van. Itt van a bolt nem messze, viszont nem tudom, hogy hogy menjek el úgy, hogy senki ne akarjon velem jönni. Ráadásul van olyan szerencsém, hogy pont apuval vagyunk,(elváltak a szüleim) így anyut sem tudom megkérni, hogy vegyen nekem. És félek tőle, hogy nagyon megbámulnának. Lehet, hogy tampont is vennék hozzá, attól meg még jobban tartok. Szerintetek, hogy csináljam? Gáz, ha magamnak veszem meg?

2018. júl. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gáz ha mindkettőt veszel. Nem is fognak rád emlékezni a boltban. Fiúknak meg mondd hogy egyedül akarsz menni. Apukád meg tudja mi az nyugi nem kell előtte szégyelned.
2018. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
"Gáz, ha magamnak veszem meg?" Ez most komoly? Ne legyetek ennyire h.jék könyörgöm... Miért lenne gáz??? Ez épp olyan természetes dolog minthogy klotyópapírt vesztek, mert KELL és mert az összes ember használja. A betét is kell. Ebben nincs semmi ciki dolog, se h te veszed meg. Vigyél magaddal valami hátizsákot amibe beleteszed vásárlás után, így senki se fogja látni. Esetleg apukádat hívd félre, h ilyen probléma van. Ne aggódj, megérti és segíteni fog. Esetleg a családbarátok közül az anyukát (ha ott van) megkérheted, h tartson veled. Ő is épp olyan nő mint te, tudja mi van veled.
2018. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Atyaég..............
2018. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Minden önálló nő magának veszi meg.
2018. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne, teljesen természetes, hogy szükséged van rá. Nekem már apám is hozott nagybevásárlásból szó nélkül. Ha megmondod neki pontosan milyen kell, biztosan venne neked. Ahogy az írásodból érzem, még elég fiatal lehetsz, de hidd el, egyetlen felnőtt sem érzi cikinek a betét vásárlást.
2018. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?! Minden nő magának veszi meg a legtöbb esetben. Bár nekem már vett apu is, és expasim is minden további nélkül, és nekik pasi létükre nem volt ciki, akkor nehogymár neked csaj létedre az legyen!

Szerintem lényegtelen, h veszel e hozzá tampont, vagy sem. Sokan használják mindkettőt könböző alkalmakhoz igazítva, így nem hinném, h bármi jelentőssége is lenne. Megveszed, mert kell, és ennyi. Ez egyáltalán nem ciki, egyáltalán. Viszont, ha Te annak tartod, akkor minél előbb kezdj el megbarátkozni a dologgal, mert az életed során még nagyon sokszor kell majd betétet/tampont vásárolnod, de ezeknél akár jóval kellemetlenebbeket is (pl terhességi teszt, hüvygomba krém ilyesmik).

Amúhy szerintem a Te esetedben az lenne sokkal inkább ciki, ha ilyen butaság miatt összevérzel valamit akár a ruhádat, akár az ágyadat, mert azt viszont már tutira nem fogod tudni megoldani úgy, h mások ne vegyék észre...

2018. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!